T-LOCK™perfect level master

Tile Leveling System by Perfect Level Master™

Systém na vyrovnávání dlaždic Perfect Level Master (PLM), je patentovaný a snižuje frustraci z položených dlaždic. Umožňuje každému položit dlaždice rovně a dokonce i na podlahách a stěnách. Tento systém dává stejné možnosti profesionálům i kutilům a amatérům.

Leveling system T-Lock, je průlomem v nastavení pokládaných dlaždic. Kromě zajištění správného vyrovnávání dlaždic tím že eliminuje *lippage, tento systém pomáhá urychlit proces nastavení dlaždic. T-Lock se doporučuje při instalaci velkoformátových, těžkých nebo nízkoprofilových dlaždic, použití pro běžné materiály se nevylučuje. Skládá se ze tří prvků jako jsou spony, klíny a kleště.

  • Klipy jsou k dispozici ve třech verzích na tloušťku dlaždic od 6 do 16 mm (1/4 "- 5/8") z nichž jedna verze je mezeru 1 mm (1/32 "), druhá verze pro mezeru 2,0 mm ( 1/16 "), a poslední verze pro mezeru 3 mm (1/8").
  • Klíny jsou vhodné do všech nabízených klipů T-Lock. Rozsah použití klínů je prakticky nekonečný.
  • Kleště jsou vyrobeny s nastavitelnou trakcí jsou k dispozici ve dvou různých provedeních. Verze z materiálu Nilon a kovové. Použití kleští se doporučuje k usnadnění a urychlení zasunutí klínu do spony. Optimalizuje také tlak na dlaždice. Kleště pracují se všemi modely klipů a s jakoukoli tloušťkou dlaždic.

T-Lock ™ perfect level master je jednoduchý a rychlý při odstraňování vyrovnávacího systému, stačí kopnout nebo udeřit do trčící části klipu na instalovaném podlaze nebo obkladu. K odstranění není zapotřebí žádný nástroj jako u většiny nivelačních systémů jako je RUBI nebo i LEVELLO ®. Další informace naleznete na videu T-Lock™ perfect level master.

*lippage je svislý posun mezi dvěma sousedními dlaždicemi