RLS Raimondi levelling system

R.L.S. Raimondi, vyrovnává obklad a dlažbu při pokládce

Už od roku 2009 italský výrobce R.L.S. Raimondi leveling system uspokojuje tisíce profesionálů na celém světě. Roky rozšiřuje tento systém, který odpovídá novým potřebám uživatelů. Systém oceňuje mnoho uživatelů, kteří rovněž potvrzují absolutní technickou spolehlivost.

Raimondi leveling system (R.L.S.) je revoluce v nastavení dlaždic. Kromě zajištění správného vyrovnávání dlaždic tím že eliminuje *lippage, tento systém pomáhá urychlit proces nastavování dlaždic. RLS se důrazně doporučuje při instalaci flexibilních, velkoformátových, těžkých nebo nízkoprofilových dlaždic. Skládá se ze tří prvků jako jsou spony, klíny a kleště.

  • Spony nebo i nazývané klipy jsou k dispozici v různých verzích zařazených do dvou velkých skupin, spony na tloušťku dlaždic od 3 do 12 mm (1/8 "- 1/2") a spony na tloušťku dlaždic od 12 až 20 mm (1 / 2 "- 3/4"). Klipy pro materiály o tloušťce 3/12 mm jsou k dispozici v 6 modelech, z nichž jeden je pro mezeru 1 mm (1/32 "), dva pro mezeru 1,5 mm (1/16"), dva pro mezeru 3 mm (1/8 ") a jeden pro mezeru 4 mm (5/32"). Raimondi RLS přidává i "3D" klipy pro použití s ​​libovolným rozložením instalace a vhodným umístěním jako v křižovatkách dlaždic (rozložení "+", tak i "T").
  • Klíny jsou vhodné do všech nabízených spon R.L.S. Rozsah použití klínů je prakticky navždy.
  • Kleště jsou speciálně vyrobené s nastavitelnou trakcí jsou k dispozici ve dvou různých provedeních. Verze pro podlahu nebo obklady stěn. Použití kleští se doporučuje k usnadnění a urychlení zasunutí klínu do spony. Optimalizuje také tlak na dlaždice. Kleště pracují se všemi modely klipů a s jakoukoli tloušťkou dlaždic.

R.L.S. je jednoduchý a rychlý při odstraňování vyrovnávacího systému, stačí kopnout nebo udeřit do trčící části spony na instalovaném podlaze nebo obkladu. K odstranění není zapotřebí žádný nástroj jako u většiny nivelačních systémů jako je RUBI nebo i LEVELLO ®. Další informace naleznete na videu R.L.S. leveling system.

*lippage je svislý posun mezi dvěma sousedními dlaždicemi