Proč se registrovat

Každý uživatel registrací získává automaticky 5% slevu z běžných cen uvedených v e-shopu

Registrovaný uživatel může využívat rozšířené služby našeho internetového obchodu jako je např. přehled a historii objednávek, možnost stažení nákupních dokladů v elektronické podobě pod.

Nová registrace

V případě že jste nový zákazník registraci si vytvoříte "REGISTRACE". Po vyplnění všech potřebných údajů si zvolte uživatelské jméno a heslo, které si zapamatujte pro další nákupy. Pozor na správné zadání kontaktního telefonu, emailu a dodací adresy.

Už jsem nakupoval

Pokud jste u nás již nakupoval osobně nebo přes elektronický obchod a nemáte (nebo jste zapomněli) uživatelské jméno nebo heslo, můžete kdykoli požádat o přihlašovací údaje.

Nový obchodní partner

Organizace a firmy u nás do budoucna mohou využít snadného přístupu ke svému účtu pomocí vlastní připravované sekce. Cenová kategorie a tedy výsledné ceny se dají nastavit individuálně v závislosti na výši Vašich odběrů.


Nejdůležitější výhoda !!!

Každý registrovaný zákazník má možnost využít služeb půjčovny.

Pouze registrovaný uživatel má možnost u vybraných druhů zboží, nakoupit až s 30% levnější. V případě pokud si zvolíte při registraci i možnost zasílání novinek budete vždy aktuálně informován o těchto slevách, akciových cenách a nových výrobcích.

Neváhejte se registrovat. "Registrace do obchodu"