LEVELLO levelling system and tools

LEVELLO ® je rychlý a efektivní nivelační systém určený pro vyrovnání nerovností při pokládce obkladů a dlažby

Nivelační a vyrovnávací systém LEVELLO ® je určen pro profesionály i kutily který chtějí položit obklad nebo dlažbu profesionálně a za mnohem kratší dobu než dosud. Nejjednodušší a nejefektivnější leveling systemnto, odpovídá novým potřebám uživatelů a oceňují ho uživatelé nejen na Slovensku, v Čechách ale i v zahraničí.

Leveling system & tools je revoluce v pokládání dlaždic. Kromě zajištění správného vyrovnání dlaždic tato jednoduchá pomůcka eliminuje *lippage, různé rozměry pokládaného materiálu při jeho výrobě, které jsou v přípustné schválené normě. A co víc pomáhá urychlit proces pokládky, tak snižuje náklady a výdaje na službu nebo zaměstnance. Nivelační systém se doporučuje při instalaci velkých formátů, těžkých nebo nákladních obkladech a dlažbách, kde umí ušetřit nemalé finanční prostředky. Celý tento jednoduchý systém vyrovnávání sestává pouze ze tří prvků jako jsou klipy, klíny a kleště.

  • Klipy jsou k dispozici ve verzi na tloušťku dlaždic od 3 do 12 mm (1/8 "- 1/2") pro šířku spáry 1, 1,5, 2 a 3mm. Tento systém je natolik robustní, že ho lze použít i ve spojích obkládaného materiálu (rozložení "+", nebo "T").
  • Klíny si koupíte prakticky jen jednou a jsou vhodné do všech nabízených klipů LEVELLO ®. Použití klínů je neomezené a proto se dá říct že "navždy".
  • Kleště jsou vyrobeny speciálně k utahování klínů do klipů, a zajišťují dokonalé vyrovnání pokládaného materiálu, kleště lze použít pro všechny LEVELLO ® klipy a klíny bez rozdílu a už nic víc nepotřebujete.

Rychlé a jednoduché odstraňování LEVELLO ® levelig systemu zaručuje oblíbenost a použivatelnost pomůcky. Pro odstranění z pokládané dlažby nebo obkladu, stačí udeřit do trčící části klipu nohou případně malým gumovým kladivem a na to nepotřebujete žádné speciální a drahé zařízení. Klíny posbíráte za okamžik a vše ostaní co zůstalo na zemi a dlažbě je na vyhození, ne jako u leveling systémů DTA nebo Pearl Abrasive. Další informace naleznete v podrobném popisu LEVELLO ® leveling system.

*lippage je svislý posun mezi dvěma sousedními dlaždicemi